Menu
Your Cart

We hebben gemerkt dat "het op afspraak winkelen" als zeer prettig ervaren wordt. Om de drukte in onze showroom te verdelen vragen we jou om  een afspraak te maken door op het gele agenda blokje te klikken (rechts). Je kunt daar ook invullen waar de afspraak over gaat, zo kunnen we ons goed voorbereiden.

THERMOKLEDING CRAFT 1907924 995975 WARM INTENSITY CN LS M ZWART MET DONKERGRIJZE ACCENTEN

 THERMOKLEDING CRAFT 1907924 995975 WARM INTENSITY CN LS M ZWART MET DONKERGRIJZE ACCENTEN Bedrijfskleding bedrukken

CRAFT ALGEMEEN


Men--------
SIZE (in cm)XSSMLXLXXL3XL4XL
CHEST879399105111119127135
WAIST7581879399107115123
SEAT8995101107113121129137
SHOULDER+SLEEVE7880828486889092
INSIDE OF LEG8284868890929496
LENGHT172176180184188192196200
Women--------
SIZE (in cm)XSSMLXLXXL3XL4XL
CHEST828894100106114122130
WAIST647076828896104112
SEAT9096102108114122130138
SHOULDER+SLEEVE7172,57475,57778,58081,5
INSIDE OF LEG7980,58283,58586,58889,5
LENGHT164167170173176179182185
THERMOKLEDING CRAFT 1907924 995975 WARM INTENSITY CN LS M ZWART MET DONKERGRIJZE ACCENTEN

Thermoshirt van het merk Craft. Strak model. Maximum comfort. Zacht en comfortabel. Ergonomische pasvorm. Optimale thermo regulatie. Lichtgewicht. Stretch. Sneldrogend. Kwaliteit: 60% polyester/ 33% polyamide/ 7% elastaan. Dit shirt is verkrijgbaar in de maten XS t/m XXL.  

Geef beoordeling

Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren

Ter info als u een bestelling bij ons plaats:

    De prijs is afhankelijk van een aantal factoren: het formaat van de borduring of bedrukking en aantal steken bij borduren die nodig zijn voor het ontwerp.
    Er kunnen ontwerpkosten zijn:(er zijn geen ontwerpkosten bij bedrukken als je een lijngeorienteerd vector bestand aanleverd) De ontwerpkosten voor het opmaken van de borduurkaart òf het omzetten naar vectoren is eenmalig de kosten hiervoor zijn € 50.00
    Als er extra kosten zijn wordt je hier altijd vooraf over geïnformeerd.
    bij alleen tekst worden geen ontwerpkosten berekend

Belangrijk voor u uw bestelling:

    Bezorg ons ofwel een vector bestand ofwel een bestand met een minimum van 300 ppi in jpeg of tiff.

Illustrator: (.ai, .eps, of .pdf bestanden)

    Opgemaakt in PMS (pantone kleuren) inclusief wit
    Lettertypes in outlines (+font aanleveren)
    Transparantie uitschakelen (geen overlapping van zwart)
    Geen JPG bewaard als PDF want dan is het geheel niet vector.

Photoshop:

    Photoshop files in layers (lagen)
    TIF op PSD
    Meeleveren van gebruikte fonts/of typografie omzetten in lettercontouren
    Ware grootte: 1/1 of groter
    Resolutie: 300 ppi

Indien mogelijk het ontwerp altijd aan te leveren in drievoud:

    Illustrator (.ai, eps)
    PDF
    JPG ter controle




Prijzen zijn exclusief 21% BTW weergeven op onze site


Dit komt omdat we vooral  aan B2B klanten verkopen.


€ 62.64
  • Model: CLI-1907924-995975-ZWART-MET-GRIJZE-ACCENTEN

Beschikbare opties: